İletişim Bilgileri

CAN ESTETİK TURİZM ÖZEL EĞİTİM VE SAĞLIK HİZMETLERİ SAN.ve TİC. A.O.

  • Yetkili Kişi: Halil CAN
  • Telefon numarası: +90 (507) 992-62-72
  • Adres: Soğanyemez Mh. Azerbaycan Bulvarı 520. Sk. No: 2 / B 10300, Edremit, Balıkesir, 10300, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
DETOKS CİHAZI, resim 1
  • DETOKS CİHAZI, resim 2
  • DETOKS CİHAZI, resim 3

DETOKS CİHAZI

DETOKS CİHAZI
stokta var
Fiyat için bizi arayın
Satıcıya Ulaş
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Halil CAN
  • Telefon numarası: +90 (507) 992-62-72
  • Adres: Soğanyemez Mh. Azerbaycan Bulvarı 520. Sk. No: 2 / B 10300, Edremit, Balıkesir, 10300, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

DETOKS CİHAZININ ÇALIŞMA PRENSİBİ
Su ile doldurulmuş özel bir kabın içerisine eller veya ayaklar konularak ALLIN IYON DETOKS cihazı çalıştırılır. Belirli bir süre sonra el ve ayaklarımızda bulunan reflex noktalarından, hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin (zehirli) maddeler çıkmaya başlar. Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin (zehirli) maddelerin vücudun dışına atılmasını sağlar.
İYON DETOKS CİHAZINI KULLANMAK ÇOK KOLAY
Ilık su ile doldurulmuş temiz bir kabın içerisine eller veya ayaklar konularak , kesinlikle kişiye özel kullanılması gereken Array’la (elektrod) beraber cihaz çalıştırılır. Belirli bir süre sonra el ve ayaklarımızda bulunan 4000 den fazla kanal vasıtasıyla (her biri vücudumuzdaki bir organla bağlantılı olan noktalar) hücre duvarları arasında birikmiş olan toksin (zehirli) maddeler çıkmaya başlar. Sadece 30 dakikada vücudunuzu temizlemiş olursunuz.
Bu arınma metodu hücre duvarları arasında oluşan toksin (zehirli) maddelerin vücudun dışına atılması ile son bulur. İlk 14 seans sonrasında yılda 3 – 4 defa 1’er seans uygulanması son derece faydalıdır.
Detoks el veya ayaklara uygulanan, fiziksel ve ruhsal enerjiyi yükseltmek için uygulanan bir yöntemdir. Vücudu cilt katmanlarında bulunan toksinlerden arındırır.
İYON DETOKS cihazının evde kolaylıkla uygulanabilen detoks seansları sayesinde;
1. Herhangi bir yan etkiye maruz kalmadan; etkin ve güvenli bir tedavi olanağına sahip olabilirsiniz.
2. Ayrıca metabolizmanız güçlenir, bağışıklık sisteminiz gelişir, vücudunuzun direnci artar, enfeksiyon riski azalır. Kanın yenilenmesini sağlanır.
3. Hafızanın güçlenmesine, idrar kontrolünün kolaylaşmasına, vücut pH’nın dengelenmesine sebep olur. Baş ağrısı, romatizma vb. ağrılar hafiflemesine neden olur.
4. Kan şekerini düşürebilir, kolesterolü ve tansiyonu dengeleyebilir. Eklem iltihabı, gut, romatizma gibi hastalıkların tespitini sağlar.
5. Vücut daha az su tutar, kilo kontrolü kolaylaşır. Saç dökülmelerini azaltabilir, sivilce ve cilt problemlerin giderilmesine yardımcı olur.
6. Negatif iyonlar sayesinde endokrin sistemi dengeleyebilir, tüm sistemlerin ve organların normal çalışmasını sağlayıp, sağlığımıza bir kalkan oluşturur.
İYON DETOKS AYAK DETOKSU İLE POZİTİF İYONLARIN UZAKLAŞTIRILMASI
Vücudumuzda oluşan toksinler, asitler ve serbest radikallerin bir bölümü deri, böbrek, ciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz. Ayak detoksun da kulanılan elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizde kalan atık maddeleri sağlıklı bir biçimde vücudumuzdan atmak mümkündür.
Dolaşım sistemimizdeki kan, 22 dakikada tüm dolaşımını tamamlar. Bedenimizde biriken zararlı maddeler pozitif iyon yüküne sahiptir. Negatif–pozitif iyonların birbirlerini çekmesi esasıyla çalışan ayak detoks sistemi, aşırı negatif iyonlaşma ile vücudumuzda bulunan pozitif iyon yüküne sahip toksinleri, asitleri ve serbest radikalleri mekanik olarak kendine çeker. Negatif iyonlaşma kritik değerleri aştığı zaman nano büyüklükten küçük zararlı maddeler ayak tabanında bulunan 4000’i aşkın ter bezi sayesinde dışarıya atılırlar.
GENEL BİLGİLER :
– Su kalitesi değişik ülke ve bölge şartlarına göre değişir. Elektrik akımını etkinleştirmek için bir parça tuz ekleyin. Suyun iletkenliği iyonları etkiler ve detoksifikasyon un kalitesini belirler. Panel 0,8 amperden aşağıda gösteriyorsa, bu suya biriz tuz ekleyerek su iletkenliğini artırabilirsiniz. Ama makinenin ve arrayın uzun ömürlü olması için, fazla tuz eklemekten kaçının. En normal akım görüntüsü 12 ve 18 arasıdır, 1.2 ve 1.8 amper arasıda olması gereken aralıktır.. Akım 12 volt dan aşağıdaysa, kolayca ölçümü etkiler ve ısınmaya yol açar.
– Sudaki renk değişiklikleri çarpıcı olabilse de, yalnızca suyun rengine dayanarak verilen herhangi bir hüküm çok önemli değildir. Bazı sular renk değiştirmezler ve bu daima enerjinin üretilip üretilemediğinin bir göstergesi değildir. Bir uygulamadan sonra suyun içinde bulunabilecek en iyi gösterge, kabın üzerinde su seviyesinde bulunan yağlı bir maddedir. Genellikle cildin dış katmanlarından serbest bırakılan maddeleri içerir. Uygulamadan sonraki diğer bir gösterge ise uygulama gören kişinin idrarındaki renk değişikliğinde bulunabilir.
– Cihazdaki;
Beyaz köpükler lenf sisteminden gelen mukusu gösterir.
Beyaz peynir gibi parçacıklar muhtemel mantarı gösterir.
Siyah benekler, ağır metalleri gösterir.
Kırmızı benekler, kan pıhtı maddesini gösterir.
– Beden daha iyi dengelendiği ve yüklendiği zaman, normal detoksifıkasyon kanalları (böbrekler, kolon ve karaciğer gibi) yoluyla daha iyi detoks yapabilecek hale gelir. Ünitedeki su, tuz ve metal birbirleriyle etkileşerek iyonları meydana getirir. Bu iyonlar, musluk suyunda ve fıltrelenmiş suda bulunan toksinler de dahil olarak, temas ettikleri her şeyi nötralize ederler. Coğrafi konuma bağlı olarak, suda gördüklerinizin yaklaşık %20′si – %40′ı sudaki atık maddelerden ve geri kalan %60 –%80 de uygulayıcının vücudundan gelir. Detoksifıkasyon derecesi sudaki renk değişikliğiyle değil semptomlarda ki düzelmeyle yansıtılır.
Bazı sular renk değiştirmez [bu coğrafi bölge ile ilgilidir] ve bu her zaman enerjinin üretilip üretilmediğinin bir göstergesi değildir. Bazı coğrafi bölgelerde içinde vücut parçaları olmadan bile su renk değiştirebilir. Vücut parçaları olmaksızın su renginde meydana gelen değişiklik, o bölgelerde yaygın olan endüstriyel ve kimyasal kirletici maddelerin bileşimiyle ilgilidir.
– Genel olarak;
-Yeşil gıdalar, bağışıklık sistemi, özellikle karaciğer ve safra kesesi için besleyicidir.
-Kırmızı gıdalar, hipofiz bezi yanı sıra kalp ve küçük bağırsaklar gibi endokrin sistemimiz için besleyicidir.
-Turuncu gıdalar, eklemler için besleyicidir.
-Sarı gıdalar, dalak, mide ve pankreas gibi sindirim sistemini destekleyicidir.
-Sarı-yeşil gıdalar, böbrek, idrar, idrar yolu, kadın/prostat olan kişiler,
-Kahverengi gıdalar, karaciğer için besleyicidir.
-Beyaz gıdalar, solunum sistemi, yani akciğer, ayrıca büyük bağırsak, Lenfatik sistem ve derimiz için besleyicidir.
-Siyah gıdalar, dolaşım sistemi, böbrekler, karaciğer, safra kesesi ve idrar yolları için besleyicidir.

Ticiz.com'un rehber kategorisi: Balıkesir'deki Diğer güzellik salonu, spa salonu ve solaryum aksesuarları
Oluşturma tarihi: 18.10.2013 18:42
Düzenleme tarihi: 02.11.2018 13:04